pomagamy realizować pasje

logo-Teatr-Polski

Bilety do Teatru Polskiego w Poznaniu

Szanowni Państwo!

Na najbliższy weekend proponujemy dla Państwa ofertę biletów „last minute” do Teatru Polskiego w Poznaniu.

Pula biletów w promocyjnej ofercie cenowej 15zł ograniczona! 

Rezerwacja rezerwacja@teatr-polski.pl

lub telefonicznie pod numerem:

618520541

na hasło: Fundacja Ludzi z Pasją…

REPERTUAR:

„Sceny Myśliwskie z Dolnej Bawarii” 14,15,17 września, godz. 19:00 cena 15zł‚

Spektakl ten w rankingu ubiegłorocznego sezonu teatralnego został‚ bardzo pozytywnie oceniony w kategorii: najlepsza nowa sztuka obcojęzyczna.

„Sceny…” dziś wydają się sztuką teatralną w starym stylu, z uporządkowaną  strukturą i zwrotami akcji zmierzającej od zawiązania do tragicznego finału. A inscenizacja Grażyny Kani to reżyserska robota tyleż zachowawcza, co solidna; spektakl jest skrojony precyzyjnie i z wyczuciem rytmu. Dystans do schematyzmu fabuły i typów tak antypatycznych, że aż groteskowych, Kania wyraża przerysowaniem formy i umownością scenicznych rozwiązań. Sceny przemocy oddaje za pośrednictwem zmechanizowanych ruchów, tekst podawany jest na chłodno. Witold Mrozek, Gazeta Wyborcza nr 225 online, 29 września 2016

„Drugi Spektakl” 16 września godz. 18:00 i 20:00 cena 15zł”‚

„Drugi spektakl” Krasińskiej jest nie tylko jej drugim spektaklem, lecz także opowieścią o „drugim spektaklu”, który w teatrze zawsze dzieje się na widowni. Karasińska, razem z zespołem aktorów na początku pokazują instruktaż „jak zachowywać się w teatrze”. (…) Te krótkie i dowcipne scenki stają się w pewnym momencie niebezpieczną grą z widzami. Widać, że aktorzy w portretowaniu poszczególnych gestów zaczynają naśladować publiczność. (…) Anna Karasińska znów pokazała, że potrafi świetnie operować teatralnością i przypatrywać się mechanizmom działania sceny. Stanisław Godlewski, „Gazeta Wyborcza”